Poprvé@Naposled

Příznivci školních kapel EXIT a THE OTHERS se sešli 30. dubna 2008 v KD Fontána

Jak už název napovídá, šlo o loučení jedné kapely a úplný začátek druhé. Ta končící nese název EXIT a skoro tři roky působí v Bílině a okolí. Její členové, všichni žáci ZUŠ v Bílině, končí své působení ve škole a odcházejí za studiem do různých koutů Evropy. Proto jsme se rozhodli k velké akci, která by měla zakončit snad úspěšnou etapu muzikantského života. Můj velký dík patří všem členům kapely za práci, humor a inspiraci při zkoušení i koncertování.
THE OTHERS (“Ti druzí”) jsou nové seskupení, které hraje v ZUŠ Bílina teprve osm měsíců a na rozdíl od EXITU mají živé bicí, na které hraje trochu nezvykle slečna. To nám dovolilo zvolit i jiné hudební žánry – blues, punk apod. Celá kapela se tím pádem orientuje k živé a tvrdší muzice. Pevně věřím, že naše spolupráce bude nadále pokračovat a zahrajeme si řadu dalších věcí.
Na závěr chci poděkovat ZUŠ a KC Kaskáda za pomoc při uspořádání koncertu a v neposlední řadě divákům, kteří vyprodali sál a velmi nás podpořili.

Tomáš Ernst
učitel ZUŠ Bílina