Absolventi 2019/2020

image   Soňa Hejlová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Valerie Šrotová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Eliška Francouzová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Nicole Lovásová Anežka Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč.

Absolventi 2018/2019

image   Kamila Hrabáková, 1. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý Aneta Sixtová, 1. stupeň, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Martin Tengler, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Václav Čečrle, 1. stupeň, hra na bicí nástroje, uč.

Absolventi 2017/2018

image  Pavla Emingrová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Lucie Martinovská, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Jan Riedl, 1. stupeň, hra na saxofon, uč. Bc. Zbyněk Prokop, DiS.

Absolventi 2016/2017

image Veronika Lapšanská, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Nikola Surovková, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Barbora Fečková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Jakub Hilscher, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Hostoušová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Procházková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč.

Absolventi 2015/2016

image Karolína Brezáková, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová   Štěpánka Dlouhá, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová   Karolína Kruťová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Johana Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Tomáš Svoboda, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Natálie Svobodová, 1.

1 2 3 4

9. 4. 2021

Výuka od 12.4.2021

Individuální výuka probíhá prezenčním způsobem, kolektivní prozatím ještě distanční formou.

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

… o výuce od 12.4.2021

rád oznamuji, že od pondělí 12.4. 2021 je opět umožněna prezenční výuka individuálního studia (hra na nástroj a sólový zpěv) systémem 1 + 1, tedy jeden žák a jeden vyučující.

Kolektivní výuka (hudební nauka, sborový zpěv, souborová hra, taneční, výtvarný obor) bude prozatím uskutečňována distanční formou s možností individuálních konzultací.

Žáci nebudou v ZUŠ testováni. >>