Školní rok 2006/2007

Dal by se nazvat rokem plným koncertů a akcí. Potencionální uchazeči o studium projevují největší zájem o hudební obor, přesněji o hru na kytaru a klávesy. K souborům, které školu již reprezentují, přibylo v tomto roce ještě Saxofonové trio zaměřené na swingovou hudbu.Téměř ve čtyřech desítkách koncertů a vystoupení se nejen v Bílině představili žáci a učitelé školy.

Školní rok 2005/2006

Měřítkem úspěšnosti není pouhé umístění žáků v soutěžích. Úspěchem je například trvalý zájem o studium na škole. Maximální kapacita 235 žáků byla naplněna ve skutečné výši 228 žáků. Měřítkem není jednoznačně ani počet přijatých žáků na konzervatoř nebo jinou školu uměleckého zaměření.

22.10.2021

Saxofon od vzniku po současnost

Zveme vás na další komunitní osvětové setkání. Hlavním protagonistou bude klarinetista a saxofonista Lukáš Čajka, zástupce ředitele ZUŠ Teplice a pedagog teplické konzervatoře. Úterý 26.10. od 17.00 hod. sál školy

22.10.2021

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou ve středu 27.10. a v pátek 29.10. V pondělí 25.10. a v úterý 26.10. je běžná výuka dle rozvrhů.