Školní rok 2006/2007

Dal by se nazvat rokem plným koncertů a akcí. Potencionální uchazeči o studium projevují největší zájem o hudební obor, přesněji o hru na kytaru a klávesy. K souborům, které školu již reprezentují, přibylo v tomto roce ještě Saxofonové trio zaměřené na swingovou hudbu.Téměř ve čtyřech desítkách koncertů a vystoupení se nejen v Bílině představili žáci a učitelé školy.

Školní rok 2005/2006

Měřítkem úspěšnosti není pouhé umístění žáků v soutěžích. Úspěchem je například trvalý zájem o studium na škole. Maximální kapacita 235 žáků byla naplněna ve skutečné výši 228 žáků. Měřítkem není jednoznačně ani počet přijatých žáků na konzervatoř nebo jinou školu uměleckého zaměření.

9. 4. 2021

Výuka od 12.4.2021

Individuální výuka probíhá prezenčním způsobem, kolektivní prozatím ještě distanční formou.

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

… o výuce od 12.4.2021

rád oznamuji, že od pondělí 12.4. 2021 je opět umožněna prezenční výuka individuálního studia (hra na nástroj a sólový zpěv) systémem 1 + 1, tedy jeden žák a jeden vyučující.

Kolektivní výuka (hudební nauka, sborový zpěv, souborová hra, taneční, výtvarný obor) bude prozatím uskutečňována distanční formou s možností individuálních konzultací.

Žáci nebudou v ZUŠ testováni. >>