Přihláška ke studiu

V příloze ke stažení Přihláška ke studiu v ZUŠ Ve formátu pdf Přihláška PDF Ve formátu Word Přihláška Word

Kritéria pro přijetí uchazeče o studium

Hudební obor Intonační a rytmické předpoklady (zpěv jednoduché lidové písně, opakování rytmického modelu vytleskáním) Taneční obor Přirozené pohybové schopnosti, rytmické cítění, taneční improvizace (vyjádřit pohybem náladu skladby, zatančit podle jednoduchého zadání). Výtvarný obor Tvořivost - fantazie, představivost, originální řešení. Uchazeč o přípravné studium, 1.

22.10.2021

Saxofon od vzniku po současnost

Zveme vás na další komunitní osvětové setkání. Hlavním protagonistou bude klarinetista a saxofonista Lukáš Čajka, zástupce ředitele ZUŠ Teplice a pedagog teplické konzervatoře. Úterý 26.10. od 17.00 hod. sál školy

22.10.2021

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou ve středu 27.10. a v pátek 29.10. V pondělí 25.10. a v úterý 26.10. je běžná výuka dle rozvrhů.