Absolventi 2005/2006

Absolventi 1. a 2. stupně studia1. stupeňHudební obor:Michal Čečrle keyboard uč. E. ŠimkováKateřina Egermaierová zpěv V. DuchoslavováJakub Fischer trubka J. KopaZuzana Hlaváčová kytara T. ErnstMartina Jeřábková kytara T. ErnstKateřina Křenková kytara T. ErnstCyril Kunšta klarinet J. KolihaBarbora Roučková keyboard J. KopaAlena Růžičková klavír B. Kopová Taneční obor:Andrea Syslová R.

Absolventi 2004/2005

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Josef Koleno klávesy uč. E. ŠimkováTereza Záhorcová klavír B. KopováMartin Šoral kytara A. ŠmejkalPetr Brant klarinet Vl. KebrtRadim Pecháček kytara T. ErnstFilip Holata kytara T. ErnstVeronika Haňková zobcová flétna J. ČernýLiana Perknerová příčná flétna J. ČernýKateřina Šauerová příčná flétna J. ČernýŠárka Šípová klávesy J.

Absolventi 2003/2004

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Jaroslava Aulická klavír uč. E. ŠimkováPeter Knapik klavír E. ŠimkováPetra Hájková příčná flétna J. ČernýMichal Drobný zpěv J. ČernýMonika Pecháčková klávesy J. KopaTaneční obor:absolventky ze třídy R. DrážďanskéKateřina Baranová, Martina Filová, Petra Gondeková-Jedináková, Hana Lochovská 2.stupeňHudební obor:Anna Lewická zpěv uč. V.

Absolventi 2002/2003

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Petra Pochmanová zobcová flétna uč. D. NetroufalováPavla Pochmanová zobcová flétna D. NetroufalováJana Maryšková klavír E. ŠimkováIvana Levicová zpěv V. DuchoslavováJan Šlajchrt kytara A. ŠmejkalJiří Šetka klavír B. KopováPetr Štětka klavír B. KopováTaneční obor:Markéta Rouhová uč. R. DrážďanskáEliška Krausová P. Běláčová2.

1 2 3 4

9. 4. 2021

Výuka od 12.4.2021

Individuální výuka probíhá prezenčním způsobem, kolektivní prozatím ještě distanční formou.

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

… o výuce od 12.4.2021

rád oznamuji, že od pondělí 12.4. 2021 je opět umožněna prezenční výuka individuálního studia (hra na nástroj a sólový zpěv) systémem 1 + 1, tedy jeden žák a jeden vyučující.

Kolektivní výuka (hudební nauka, sborový zpěv, souborová hra, taneční, výtvarný obor) bude prozatím uskutečňována distanční formou s možností individuálních konzultací.

Žáci nebudou v ZUŠ testováni. >>