Absolventi 2001/2002

Absolventi 1. stupně studia1.stupeňtaneční oborabsolventky ze třídy uč. P. BěláčovéMarie Duchoslavová, Pavlína Hašková, Lucie Sovovávýtvarný oborabsolventky ze třídy uč.

Absolventi 2005/2006

Absolventi 1. a 2. stupně studia1. stupeňHudební obor:Michal Čečrle keyboard uč. E. ŠimkováKateřina Egermaierová zpěv V. DuchoslavováJakub Fischer trubka J. KopaZuzana Hlaváčová kytara T. ErnstMartina Jeřábková kytara T. ErnstKateřina Křenková kytara T. ErnstCyril Kunšta klarinet J. KolihaBarbora Roučková keyboard J. KopaAlena Růžičková klavír B. Kopová Taneční obor:Andrea Syslová R.

Absolventi 2004/2005

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Josef Koleno klávesy uč. E. ŠimkováTereza Záhorcová klavír B. KopováMartin Šoral kytara A. ŠmejkalPetr Brant klarinet Vl. KebrtRadim Pecháček kytara T. ErnstFilip Holata kytara T. ErnstVeronika Haňková zobcová flétna J. ČernýLiana Perknerová příčná flétna J. ČernýKateřina Šauerová příčná flétna J. ČernýŠárka Šípová klávesy J.

Absolventi 2003/2004

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Jaroslava Aulická klavír uč. E. ŠimkováPeter Knapik klavír E. ŠimkováPetra Hájková příčná flétna J. ČernýMichal Drobný zpěv J. ČernýMonika Pecháčková klávesy J. KopaTaneční obor:absolventky ze třídy R. DrážďanskéKateřina Baranová, Martina Filová, Petra Gondeková-Jedináková, Hana Lochovská 2.stupeňHudební obor:Anna Lewická zpěv uč. V.

Absolventi 2002/2003

Absolventi 1. a 2. stupně studia1.stupeňHudební obor:Petra Pochmanová zobcová flétna uč. D. NetroufalováPavla Pochmanová zobcová flétna D. NetroufalováJana Maryšková klavír E. ŠimkováIvana Levicová zpěv V. DuchoslavováJan Šlajchrt kytara A. ŠmejkalJiří Šetka klavír B. KopováPetr Štětka klavír B. KopováTaneční obor:Markéta Rouhová uč. R. DrážďanskáEliška Krausová P. Běláčová2.

1 2 3 4

22.10.2021

Saxofon od vzniku po současnost

Zveme vás na další komunitní osvětové setkání. Hlavním protagonistou bude klarinetista a saxofonista Lukáš Čajka, zástupce ředitele ZUŠ Teplice a pedagog teplické konzervatoře. Úterý 26.10. od 17.00 hod. sál školy

22.10.2021

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou ve středu 27.10. a v pátek 29.10. V pondělí 25.10. a v úterý 26.10. je běžná výuka dle rozvrhů.