Absolventi 2009/2010

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1. stupně HO:Karolína Pirná, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstMichal Čečrle, hra na kytaru, uč. Tomáš ErnstTomáš Minařík, hra na keyboard, uč. Matěj OlejárAbsolventka 2. stupně HO:Pavlína Stiborková, zpěv, uč. Josef ČernýAbsolventka 1. stupně TO:Michaela Hlavničková, uč.

Absolventi 2008/2009

Absolventi 1. a 2.stupně studia Absolventi 1.stupně HO: zleva: Kateřina Bendová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Veronika Vöröšová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Karolína Baniková, hra na klavír, uč. Eliška Šimková Lucie Adamcová, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Lucie Váňová, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Mikuláš Oláh, hra na klavír, uč. Matej Olejár Ondřej Hlaváč, hra na klarinet, uč.

Absolventi 2007/2008

Absolventi 1. a 2.stupně studia zleva: Tomáš Maier klavír uč. Eliška Šimková Markéta Kratochvílová kytara uč. Tomáš Ernst Jana Wolframová flétna uč. Mgr. Josef Černý Peter Knapik klavír uč. Eliška Šimková Kateřina Dundrová klávesy uč. Eliška Šimková Nikola Eimanová zobcová flétna uč. Mgr. Josef Černý Renata Myslíková kytara uč. Adam Šmejkal Jiří Vaigl klavír řed. Jiří Kopa Nikola Petrlíková uč.

Absolventi 2006/2007

Absolventi 1. a 2.stupně studia1.stupeň hudební obor: Hečková Petra kytara uč. T.ErnstKopalová Kateřina klavír uč. B.KopováKrál David klávesy uč. J.KopaKrzáková Radka př. flétna uč. J.ČernýRůžičková Kateřina kytara uč. A.Šmejkaltaneční obor:Izerová Dana uč. P.BěláčováKrausová Terezavýtvarný obor:Dolejš Ondřej uč. O.HrabákováVysoudilová Veronika2.stupeňhudební obor:Bezoldová Kamila zpěv uč. V.

Absolventi 2001/2002

Absolventi 1. stupně studia1.stupeňtaneční oborabsolventky ze třídy uč. P. BěláčovéMarie Duchoslavová, Pavlína Hašková, Lucie Sovovávýtvarný oborabsolventky ze třídy uč.

1 2 3 4

9. 4. 2021

Výuka od 12.4.2021

Individuální výuka probíhá prezenčním způsobem, kolektivní prozatím ještě distanční formou.

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

… o výuce od 12.4.2021

rád oznamuji, že od pondělí 12.4. 2021 je opět umožněna prezenční výuka individuálního studia (hra na nástroj a sólový zpěv) systémem 1 + 1, tedy jeden žák a jeden vyučující.

Kolektivní výuka (hudební nauka, sborový zpěv, souborová hra, taneční, výtvarný obor) bude prozatím uskutečňována distanční formou s možností individuálních konzultací.

Žáci nebudou v ZUŠ testováni. >>