Absolventi 2020/2021

image   Marek Blažek, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. Jan Grümann, hra na kytaru, 1. stupeň, uč. Adam Šmejkal, DiS. David Hladík, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc. Zbyněk Prokop Jakub Martinovský, hra na saxofon, 1. stupeň, uč. Bc.

Absolventi 2019/2020

image   Soňa Hejlová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Valerie Šrotová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Eliška Francouzová, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Nicole Lovásová Anežka Málišová, 1. stupeň, hra na klavír, uč.

Absolventi 2018/2019

image   Kamila Hrabáková, 1. stupeň, hra na flétnu, uč. Josef Černý Aneta Sixtová, 1. stupeň, hra na keyboard, uč. Eliška Šimková Martin Tengler, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Václav Čečrle, 1. stupeň, hra na bicí nástroje, uč.

Absolventi 2017/2018

image  Pavla Emingrová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst   Lucie Martinovská, 1. stupeň, hra na klavír, uč. Eliška Šimková   Jan Riedl, 1. stupeň, hra na saxofon, uč. Bc. Zbyněk Prokop, DiS.

Absolventi 2016/2017

image Veronika Lapšanská, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Nikola Surovková, 1. stupeň, sólový zpěv, uč. Veronika Duchoslavová Barbora Fečková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Jakub Hilscher, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Hostoušová, 1. stupeň, hra na kytaru, uč. Tomáš Ernst Karolína Procházková, 1. stupeň, hra na kytaru, uč.

1 2 3 4