Výročí 100. let od vzniku ČSR

Škola toto významné jubileum oslavila dvěma akcemi. Zapojila se do celostátního projektu, který v rámci Bíliny zaštítily Město Bílina, Staleté kořeny, Církev bratrská a Kulturní centrum Bílina a připravila samostatný podvečerní koncert.

Za akcemi organizačně stál uč. Jiří Bidrman, který byl i průvodcem setkání při zasazení lípy. K přítomným přednesly svá zamyšlení inspirovaná významnými historickými osobnostmi českého státu P. ThLic. Marcin Saj, Mgr. Viktor Koláček,  Mgr. Zdeněk Rendl a Mgr. Zuzana Schwarz Bařtipánová.

Podvečerní koncert žáků ZUŠ se konal ve výstavní síni U Kostela. Moderátor uč. Adam Šmejkal dal svým slovem koncertu skutečně slavnostní ráz a také umělecké výkony žáků byly na vysoké úrovni.