Taneční MIŠMAŠ

Závěrečný koncert tanečního oboru se uskutečnil v bílinském městském divadle 29.5.2019. Netradiční název vymyslela autorka choreografií učitelka tanečního oboru paní Petra Běláčová. Chtěla tím zdůraznit, že diváci shlédnou pestrou paletu nejrůznějších tanečních technik doprovázených hudbou klasickou i moderní. Moderace se ujala uč. Veronika Duchoslavová. Fotografie zhotovil pan Pavel Horák.

Ještě vysvětlení: proměna Petry Běláčové v čipernou stříbrovlasou babičku byla pouze jednorázová pro toto vystoupení. Je to maska, nikoliv následek pedagogické činnosti v uměleckém školství.