… o tom, co je před námi

Rubrika:

prezenční výukou jsme se téměř vrátili do normálu, ale řada omezení zůstala.

Stále je povolen vstup do školy žákům a zaměstnancům školy, třetím osobám pouze v důvodných případech a s respirátorem.

Ve dnech 14.6. – 16.6.2021 se uskuteční zápisy pro další školní rok. Při nich je samozřejmě povolena přítomnost zákonného zástupce uchazeče o studium. Při samotné zkoušce uchazeč nemusí mít roušku.

Koncerty prozatím není možné konat v prostorách školy, ale několik akcí jsme si přece jen ještě připravili. Více naleznete v Kalendáři akcí, a také na facebooku, který jsme v těchto dnech založili.

Přeji hodně zdraví a sil do finálních týdnů.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy