… o výuce od 12.4.2021

Rubrika:

rád oznamuji, že od pondělí 12.4. 2021 je opět umožněna prezenční výuka individuálního studia (hra na nástroj a sólový zpěv) systémem 1 + 1, tedy jeden žák a jeden vyučující.

Kolektivní výuka (hudební nauka, sborový zpěv, souborová hra, taneční, výtvarný obor) bude prozatím uskutečňována distanční formou s možností individuálních konzultací.

Žáci nebudou v ZUŠ testováni. Tím spíše je podstatné, aby v případě zdravotních potíží nebo výskytu nemoci v rodině nebyli posíláni do ZUŠ.

Je nezbytné dodržovat všechna hygienická pravidla: mytí rukou, dezinfekce, žáci nosí zdravotnické obličejové masky splňující standardy MO MZd, zaměstnanci respirátory.

Vstup do školy je povolen žákům a zaměstnancům školy, třetím osobám pouze v důvodných případech a s respirátorem.

Opět děkuji žákům, kteří se aktivně zapojili do náročné distanční výuky. Děkuji také rodičům, kteří byli svým dětem nápomocni.

Přeji hodně zdraví.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy