… o obnovení výuky od 25.11.2020

Rubrika:

určitě všichni vítáme možnost vrátit se k prezenční individuální výuce od středy 25.11.2020. Od stejného data bude možné využít individuální konzultační setkání, což je příležitostí pro žáky kolektivních studijních zaměření (VO, TO, kolektivní předměty HO).

Věřím, že se situace ještě do vánoc zlepší natolik, aby se mohla uskutečňovat výuka ve skupinách do 10 žáků.

I když letos zřejmě přijdeme o tradiční předvánoční akce, jakými jsou rozsvěcení vánočních stromů na náměstích a trhy, přeji všem, aby Advent byl časem dobrým. Časem, který přejde do pohodových Vánoc, na něž nám zůstanou jen samé příjemné vzpomínky.

Přeji vše dobré a především zdraví.

Bc. Jiří Kopa, ředitel školy