Základní umělecká škola Gustava Waltera Bílina

… novém školním roku 2020/2021

Rubrika:

 

Vážení rodiče, uchazeči o studium,
na první tři dny školního roku jsme stanovili termín podzimních zápisů. Možná vás potěší informace, že vyhláška o základním uměleckém školství nově umožňuje výjimečně přijmout i nadané děti mladší pěti let do přípravného studia a mladší sedmi let do základního studia.

Tato změna je určitě nejzajímavější pro rodiče dětí narozených v průběhu měsíce září, neboť nemusí čekat až do jara na zápis pro příští rok, ale mohou studium zahájit již letos, byť věku původně vyhláškou požadovaných pěti, případně sedmi let dosáhnou až po zahájení školního roku. Jak jsem uvedl, hlavním měřítkem pro přijetí je nadání a samozřejmě chuť se učit.

Zájemce o studium v hudebním, tanečním a výtvarném oboru přijímáme i v průběhu měsíce září. Přijďte.

Zahájení školního roku, tedy především domluvy rozvrhů individuální a skupinové výuky – úterý 1. září 2020 v čase 14 – 18 hodin. 

Taneční a výtvarný obor zahajují výuku ve středu 2. září, hudební nauka a sborový zpěv začínají od úterý 8. září. Hudební přípravka má první hodinu v pondělí 7. září.

Všem přeji úspěšný a klidný školní rok

Bc. Jiří Kopa, ředitel školyKomentáře

AKTUALITY & ZPRÁVIČKY

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

 

NĚKOLIK ŘÁDKŮ O...

… novém školním roku 2020/2021

 

Vážení rodiče, uchazeči o studium,
na první tři dny školního roku jsme stanovili termín podzimních zápisů. Možná vás potěší informace, že vyhláška o základním uměleckém školství nově umožňuje výjimečně přijmout i nadané děti mladší pěti let do přípravného studia a mladší sedmi let do základního studia. >>

 
© ZUŠ Bílina | WebMail | RSS | Vytvořilo SvaBe Media 2014 | Běží na SvaBe Engine 1.1.0.11