COVID-19 Opatření platná od 1.9.2021

Rubrika: Pro rodiče a uchazeče o studium

v naší škole se žáci netestují ani nedokládají žádné dokumenty vztahující se ke covid-19, avšak v rámci prevence šíření tohoto onemocnění naše škola vyžaduje:

1. Každá osoba je povinna si při vstupu do budovy školy a ve společných prostorech zakrýt dýchací cesty, a to takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví. Při výuce žáci a vyučující respirátory ani roušky nasazené mít nemusí.

2. Při vstupu do prostor školy prosíme o použití desinfekce rukou a o dodržování základních hygienických pravidel.

3. Žádáme zákonné zástupce a třetí osoby, aby se v budově školy zdržovali pouze dobu nezbytně nutnou.

4. Škola zakazuje do budovy vstup osobám s příznaky infekčního onemocnění.

Děkuji za porozumění
Bc. Jiří Kopa, ředitel školy