Bílinské slavnosti aneb Den horníků – 4.9.2021

Také letos se do průvodu, který pravidelně začíná na bílinském Mírovém náměstí a končí na Kyselce, zapojili bicisté z naší ZUŠky. V udávání rytmu se střídali s dechovkou Mostečankou.

Odpoledne měla ZUŠka příležitost k hodinové prezentaci na “Kafáči”. V programu se představili klarinetisté a saxofonisté ze třídy uč. Zbyňka Prokopa, hráči na klávesy od paní uč. Elišky Houdkové, Komořinka pod vedením uč. Veroniky Duchoslavové. Program obohatilo svým vystoupením rodinné duo Hajmových za kytarového doprovodu uč. Adama Šmejkala, který také celý program moderoval.