BASTAFIDLY - virtuální výstava

Kdybychom bývali měli dnes 2. listopadu 2020 otevřenou knihovnu pro veřejnost, bývali bychom vás moc rádi pozvali na výstavu s názvem BASTAFIDLY. Výstavu výtvarného oboru Základní umělecké školy Gustava Waltera v Bílině, která by byla nainstalována v 1. patře knihovny a sklízela by zajisté pochvalné ohlasy našich laskavých čtenářů... "Kdyby" však v životě nikdy neplatí. Je to, co je!

Knihovna je uzavřena. A tak jsme se rozhodli zpřístupnit výstavu touto virtuální formou. Výstava prezentuje průřez tvorby studentů různého věku: nejmladšímu umělci jsou čtyři roky, nejstaršímu je let šedesát. Umělecká díla vznikla pod vedením Mgr. Miroslava Mužíka.

Alena Hubáčková DiS., Městská knihovna v Bílině