Adventní koncert v kostele sv. Petra a Pavla v Bílině – 8.12.2019

Řadu adventních koncertů v kostele sv. Petra a Pavla připravuje každoročně KC Bílina. Svůj prostor pro vystoupení dostávají místní MŠ, ZŠ, ZUŠ a poslední předvánoční koncert zpravidla zajišťuje známá osobnost populární hudby.

V úvodu letošního koncertu se představily děti z MŠ. V rámci našeho bloku vystoupila Komořinka, Pěvecký sbor a flétnisté Michaela Fuhrmannová a Ondřej Maška. V prostorách kostela byla instalována výstava Betlémů.

Atmosféru více přiblíží fotografie Pavla Hospodáře.