blank

Přehled je průběžně doplňován. Škola se podílí na vystoupeních pro další subjekty v Bílině i okolních obcích.

image

Kdybychom bývali měli dnes 2. listopadu 2020 otevřenou knihovnu pro veřejnost, bývali bychom vás moc rádi pozvali na výstavu s názvem BASTAFIDLY...[více]

23. 11. 2020

Obnovení individuální výuky

Od středy 25.11.2020 je obnovena prezenční individuální výuka (1 žák/1 učitel). Kolektivní výuka bude pokračovat distanční formou s možností individuálních konzultací.

9. 9. 2020

Do jakých oborů ještě přijímáme?

Hudební obor: přípravka, hra na klávesy, flétnu zobcovou, sborový zpěv - ostatní na dotaz Výtvarný a taneční obor: přijímáme do přípravného i základního studia

… výuce od 14.10.2020

po krátké radosti, že můžeme v hudebním oboru opět individuálně vyučovat, musím oznámit uzavření školy pro žáky od 14.10.2020 do 1.11.2020. Výuka všech oborů bude uskutečňována distančním způsobem.

Nezbývá než doufat, že opatření vlády pomůže zmírnit epidemii a že se skutečně v listopadu budeme moci vídat. Buďme trpěliví.

Přeji vše dobré a především zdraví.

Bc. >>