Ooops, něco se pokazilo!

Je možné, že se snažíte navštívit stránku, která na novém webu ZUŠ Bílina už není k dispozici. Pokračujte kliknutím na logo školy

15.9.2021

22.9.2021 odpadá výuka HN

Výuka HN 1., 3. a 4.-5. ročníku se neuskuteční. Žáci jsou namísto výuky HN zváni na program, který v rámci ZUŠ OPEN 2021 bude probíhat před školou na bílinském náměstí.

15.9.2021

ZUŠ OPEN 2021

Vystoupení hudebního a tanečního oboru na Mírovém náměstí dne 22.9.2021 v čase 15.00 - 18.00 hodin.

31.8.2021

Rozvrh kolektivní výuky

Přehled rozvrhu PHV, HN, Sborového zpěvu, výtvarného a tanečního oboru naleznete v rubrice "Pro rodiče a uchazeče o studium".